Департамент добра (dnvr_kpi) wrote in kpi,
Департамент добра
dnvr_kpi
kpi

Відкритий лист п’ятидесятитисячного колективу студентів та працівників НТУУ «КПІ»

П'ятидесятитисячний колектив студентів та працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» стурбований ситуацією, яка складається навколо призначення міністром освіти і науки України Дмитра Володимировича Табачника.

Події, пов'язані з призначенням Д.В.Табачника, які відбуваються останнім часом в деяких місцях України, носять політичний характер і спрямовані на дестабілізацію ситуації в студентському молодіжному середовищі та в Україні в цілому.

Спроба провести 24 березня 2010 р. акцію пікетування ректорату НТУУ «КПІ» з вимогою відкликання підпису ректора в підтримку призначення міністром освіти і науки України Д.В. Табачника, організована сторонньою особою, не має відношення ні до студентів, ні до працівників НТУУ «КПІ».

Колектив студентів та працівників НТУУ «КПІ» поза політикою і категорично не підтримує подібні акції.

Водночас ми висловлюємо підтримку Дмитру Володимировичу Табачнику на посаді міністра освіти і науки, оскільки знаємо його як професіонала вищого ґатунку, патріота України, який дійсно вболіває за розвиток освіти і науки України.

Студенти та працівники НТУУ «КПІ»

Цей лист прийнято на засіданнях профспілкового комітету співробітників, студентської ради, профспілкового комітету студентів, студентської ради студмістечка, адміністративної ради НТУУ «КПІ»

24.3.2010

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments